شرایط گارانتی

 1. مشکلاتی که در اثر نصب نادرست و غیر اصولی به وجود آمده باشد مشمول گارانتی نمیشود.
 2. شکستگی ، آبخوردگی ، آتش سوزی و یا آسیب دیدگی و خرابی در اثرنوسانات برق،گرد و غبار،حرارت بالا و نصب در شرایط محیطی غیر عادی و مواردی از این دست و نظیر آن ، شامل گارانتی نمیشود. و درصورت درخواست مشتری و تقبل هزینه ، انجام خواهد شد.
 3. در دستگاه های دارای سنسور، مهلت تست و بررسی سنسور؛ فقط 15 روز از تاریخ ارسال دستگاه میباشد. بعد از این مدت ، خرابی سنسور، شامل گارانتی نمیباشد.
 4. صدمات ناشی از اتصال به مصرف کننده ها و دستگاه های با قدرت و مشخصات ناهماهنگ با مشخصات تعریف شده محصول ، شامل گارانتی نمیشود.
 5. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات و کلمه عبور ذخیره شده در دستگاه ندارد و مسئولیت حفاظت و تهیه نسخه پشتیبان برعهده مشتری می باشد.
 6. گارانتی محصول تنها شامل محصول بوده و سایر اقلام همراه از قبیل باطری و کابل ونظیر آن را شامل نمی‌باشد.
 7. تعمیر و یا فک پلمپ محصول در خارج از مراکز رسمی خدمات پس از فروش آپادینا منجر به باطل شدن گارانتی می شود و هیچ گونه خدماتی را شامل نمی شود.
 8. پذیرش کالا به منزله تایید گارانتی نبوده و وضعیت قطعی گارانتی کالا پس از بررسی تیم فنی و براساس شرایط ثبت شده در کارت ضمانت و سایت آپادینا مشخص خواهد گردید.
 9. مهلت بررسی سلامت فیزیکی دستگاه فقط ۲ روز از تاریخ تحویل میباشد.
 10. هرگونه هزینه ی حمل و نقل مربوط به امور گارانتی ، بر عهده مشتری میباشد.
 11. کلیه امور مربوط به گارانتی محصولات ، از جمله تعمیرات و به روز رسانی دستگاه ها ، در دفتر مرکزی ؛ واقع در استان بوشهر، بندرگناوه انجام می شود.
 12. هرگونه شکستگی یا ضربه در هنگام ارسال دستگاه توسط خریدار ؛ شامل گارانتی نمیشود.
 13. در پاره اي از موارد به دليل خارجي بودن قطعات الکترونیکی و مشکلات واردات ممکن است براي استفاده از خدمات از 1 الي 4 ماه زمان نياز باشد.
 14. ضمانت نامه در صورتی معتبر است که برچسب و بارکد گارانتی روی دستگاه مخدوش نشده باشد.
 15. در صورتی که مهلت گارانتی دستگاه مرجوعی به پایان رسیده باشد و یا مشمول گارانتی نشود ، هزینه تعمیرات و قطعات مصرفی به عهده مشتری است.(لازم به ذکر است که در موارد تاریخ گذشته ، تعمیر دستگاه ها با مناسب ترین هزینه انجام خواهد شد.)
 16. تاریخ گارانتی از زمان خرید محصول شروع شده و تاریخ اتمام مدت گارانتی، روی کارت گارانتی ، مشخص شده است. لذا ارائه جعبه و کارات گارانتی به همراه تاریخ مندرج برروی آن همچنین سایر لوازم جانبی همراه دستگاه الزامی می باشد.
نیاز به مشاوره دارید؟ ما در خدمت شما هستیم...
×
پشتیبانی (واتس اپ) Whatsapp chat
پشتیبانی (واتس اپ) Whatsapp chat
1 +
فروشگاه اینترنتی آپادینا
Logo
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید