رویه‌ های ارسال سفارش

رویه‌های ارسال سفارش:

آپادینا کلیه سفارشات را از طریق پست یا تیپاکس ارسال می‌کند. مشتری هنگام ثبت سفارش، یکی از این دو روش را انتخاب می‌نماید. البته ارسال کالاهای سنگین به وسیله شرکت‌های باربری انجام می‌گیرد. در هرکدام از روش‌ها، هزینه ارسال هنگام ثبت سفارش در سایت محاسبه شده و در فاکتور مشتری درج می‌گردد. در ادامه توضیح بیشتری راجع به هرکدام از روش‌ها بیان می‌شود.

 

پست:

در این روش، ارسال به تمام نقاط ایران امکان‌پذیر است. با توجه به ساعات اداری شرکت پست، ارسال سفارش تنها در روزهای کاری انجام می‌گیرد. از میان انواع روش‌های ارسالی که شرکت پست دارد، تمامی مرسولات با پست پیشتاز ارسال می‌گردد که در شرایط عادی، پس از تأمین کالا توسط فروشنده، حدوداً بین دو تا چهار روز طول می‌کشد تا مرسوله به مشتری تحویل داده‌ شود.

 

تیپاکس:

در این روش ارسال به تمامی نقاط تحت پوشش تیپاکس امکان‌پذیر است  و ارسال کالاها در تمامی روزها به غیر از ایام تعطیل (مطابق تقویم کاری تیپاکس) انجام می‌گیرد. زمان تقریبی تحویل کالاها به مشتری بین دو تا پنج روز پس از تأمین توسط فروشنده خواهدبود.

 

شرکت‌های باربری:

این روش مخصوص کالاهای سنگین است که هنگام ثبت سفارش، در سایت مشخص می‌شود. در این روش کالاها به وسیله شرکت‌های باربری (با کامیون یا اتوبوس) ارسال می‌گردد و از آنجا که هزینه ارسال در این روش نواسانات زیادی دارد، پرداخت آن به صورت پس کرایه خواهد بود. پس کرایه به این معناست که مشتری در زمان تحویل‌گرفتن کالا، هزینه ارسال را مطابق آنچه شرکت باربری اعلام می‌نماید، در همان موقع پرداخت می‌کند. در صورت درخواست مشتری و تماس با گروه پشتیبانی، بازه حدودی هزینه ارسال کالا، به مشتری اعلام خواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما در خدمت شما هستیم...
×
پشتیبانی (واتس اپ) Whatsapp chat
پشتیبانی (واتس اپ) Whatsapp chat
1 +
فروشگاه اینترنتی آپادینا
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید